Elektor pattern system

  • Designer: Pola Małaczewska
  • Project advisors: Honza Zamojski, Paweł Starzec
Graduation 9
Project: Elektor pattern system | Designer: Pola Małaczewska | Photo by School of Form
Project: Elektor pattern system | Designer: Pola Małaczewska | Photo by School of Form

Diploma project

Elektor pattern system

The subject of the diploma is a set of characters that produces an experimental font. The source of inspiration are diagrams of digital circuits from the 1970s and 1990s, which the author compares to a separate language.

Pola Małaczewska

Designer

Bio

Specjalization: Communication Design
Year of graduation: 2023

Graduation 9

Moment, w którym wydajemy kolejny katalog z pracami dyplomowymi studentów jest zawsze szczególny. Z jednej strony to pożegnanie absolwentów konkretnego rocznika i uhonorowanie poprzez pokazanie ich prac dyplomowych, z drugiej też podsumowanie najważniejszych czy najciekawszych projektów, które realizowaliśmy z studentami w ostatnim roku.
Pobierz katalog Graduation 9➜

Na zdjęciu widzimy osobę, która częściowo jest widoczna zza dużej, pionowo ustawionej tkaniny z wzorami. Tkanina jest przeważnie ciemna, z białymi wzorami przypominającymi drzewa i inne symbole. Głowa osoby, która ma na sobie niebieski kapelusz, wystaje z góry tkaniny. W tle widać białą ścianę z kafelkami oraz szachownicę na podłodze. Po lewej stronie zdjęcia znajduje się napis “Graduation 9” z strzałką wskazującą na tkaninę, a w lewym dolnym rogu dodatkowy tekst mówiący “SCHOOL OF FORM”
Graduation Show 9 – exhibition

Part of collection „Graduation Show 9 – exhibition”.

Learn more