Rekrutacja
krok po kroku

To prostsze niż myślisz. Wejdź na formularz zgłoszeniowy i aktywuj konto kandydata. Nasz system poprowadzi cię przez cały proces rekrutacji.

iStock

Etap pierwszy

Portfolio

istockphoto
istockphoto

Krok 1

Aktywacja konta kandydata

Na studia zapisujesz się online za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego

Przejdź do formularza i załóż konto kandydata. Link aktywacyjny otrzymasz na adres e-mail podany przez ciebie w formularzu.

Krok 2

Wypełnianie formularza

Zaloguj się na swoje konto, uzupełnij dane w formularzu rekrutacyjnym, wgraj skan świadectwa maturalnego oraz zdjęcie do legitymacji zgodne z wytycznymi.

Pamiętaj!

Dokumenty powinny mieć format JPG/PDF, a wszystkie skany/zdjęcia muszą być czytelne.

Krok 3

Wniesienie opłaty rekrutacyjnej

Kolejny krok to dokonanie opłaty rekrutacyjnej w wysokości 150 zł. Opłatę wnieś za pośrednictwem platformy PayU podczas wypełniania formularza rekrutacyjnego. Do czasu odnotowania wpłaty nie możemy zweryfikować twojej aplikacji.

Krok 4

Przygotowanie portfolio

Umieść portfolio w postaci pliku PDF w formularzu rekrutacyjnym. Portfolio powinno zawierać: autoportret, kreatywne CV, źródła inspiracji oraz twoje dotychczasowe doświadczenia, zainteresowania, prace plastyczne i manualne. Jego zawartość zależy od ciebie. Ma nas przekonać, że jesteś dobrym materiałem na projektanta.

Maksymalna liczba punktów za portfolio wynosi 40 pkt. Aby przejść do drugiego etapu rekrutacji, musisz uzyskać przynajmniej 25 pkt. Ocenę swojego portfolio poznasz najpóźniej na dwa dni przed terminem egzaminu.

O co chodzi z tym portfolio

Chociaż słowo portfolio brzmi poważnie i przywodzi na myśl opasłą teczkę z artystycznymi pracami na akademickim poziomie – nie o to nam chodzi!

Zobacz, jak przygotować portfolio

Etap drugi

Egzamin

istockphoto
istockphoto

Krok 5

Podejście do egzaminu

Jeśli uzyskasz odpowiednią liczbę punktów za portfolio, przejdziesz do drugiego etapu rekrutacji i podejdziesz do egzaminu. Egzamin ma formę rozmowy z komisją na podstawie twojego portfolio i odbywa się za pośrednictwem Google Meet. Termin spotkania online oraz link otrzymasz najpóźniej z dwudniowym wyprzedzeniem. Informację o wynikach egzaminu – w ciągu 5 dni roboczych.

Pamiętaj, że rekrutujemy do wyczerpania limitu miejsc, a to oznacza, że pozytywnie złożony egzamin rekrutacyjny nie gwarantuje przyjęcia na studia. Dlatego najlepiej zaraz po uzyskaniu informacji o wyniku egzaminu zadbaj o dopełnienie wszystkich formalności.

Na czym polega egzamin

Egzamin 
ma formę rozmowy z komisją na podstawie przesłanego wcześniej portfolio. Spotkanie odbywa się zdalnie 
za pośrednictwem Google Meet.

Dowiedz się więcej na temat egzaminu

Krok 6

Skierowanie do lekarza medycyny pracy

Aby rozpocząć przygodę ze School of Form, musisz mieć zaświadczenie od lekarza medycyny pracy o braku przeciwwskazań do podjęcia studiów. Nie możemy przyjąć cię na studia bez zaświadczenia lekarskiego.

Skierowanie do lekarza medycyny pracy otrzymasz po zdanym egzaminie – nie zapomnij wcześniej zarezerwować terminu wizyty.

Krok 7

Podpisanie umowy

Na twoim koncie kandydata pojawi się umowa o warunkach odpłatności za studia. Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, zaakceptuj umowę drogą elektroniczną bezpośrednio w formularzu rekrutacyjnym. W przypadku kandydatów niepełnoletnich konieczny jest podpis opiekuna prawnego.

Krok 8

Dostarczenie dokumentów

Wymagane dokumenty złóż w Biurze Rekrutacji w Warszawie lub wyślij pocztą. Pamiętaj o zaświadczeniu od lekarza medycyny pracy o braku przeciwwskazań do podjęcia studiów.
Dokumenty rekrutacyjne

Poznaj szczegółowe zasady studiowania i dowiedz się, jakie dokumenty musisz dostarczyć do Biura Rekrutacji.

Sprawdź listę wymaganych dokumentów

Krok 9

Informacja o przyjęciu na studia

Po uzupełnieniu wszystkich formalności na twoim koncie kandydata pojawi się informacja o wyniku rekrutacji. Witamy w gronie naszych studentów!

Umów się na konsultację

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania dotyczące rekrutacji na studia, programu kształcenia, opłat i stypendiów.
Zapraszamy na indywidualną rozmowę z naszym specjalistą.
Wybierz dogodny termin spotkania

Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo:
tel. +48 22 103 26 30
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zostańmy w kontakcie

Nie wiesz jeszcze, jakie studia wybrać, ale chcesz wiedzieć więcej na temat wzornictwa w School of Form? Wypełnij formularz, aby być na bieżąco.