Opłaty
i stypendia

Zobacz, ile kosztuje nauka na kierunku wzornictwo i jakie formy wsparcia finansowego oferujemy, aby obniżyć koszty studiowania w School of Form.

iStock

Czesne

Ile kosztuje rok studiów?

W roku akademickim 2024/2025 czesne za rok studiów na kierunku wzornictwo wynosi 20 200 zł. Opłatę możesz wnieść w całości lub podzielić na raty.

  • 2 raty po 10 505 zł
  • 10 rat po 2 135 zł
Mistrzowski Start

Jeśli masz świetne wyniki z matury, skorzystaj z programu dla utalentowanych kandydatów, który pokrywa czesne za pierwszy rok studiów z możliwością przedłużenia finansowania na cały okres nauki.

Weź udział w programie

Stypendia

Sprawdź, jak obniżyć czesne

Uczelnia oferuje liczne programy dla kandydatów i stypendia dla studentów, dzięki którym można obniżyć wysokość czesnego lub studiować na Uniwersytecie SWPS całkowicie za darmo. Sprawdź, który program jest dla ciebie:

  • Stypendia naukowe przeznaczone są dla studentów, którzy osiągnęli wysoką średnią ocen, lub wykazali się innymi znaczącymi osiągnięciami naukowymi, artystycznymi lub sportowymi.
  • Stypendia sportowe przyznawane są dla studentów reprezentujących uczelnię w krajowych i międzynarodowych zawodach sportowych.
  • Stypendia socjalne przysługują studentom, których miesięczny dochód netto na osobę w rodzinie nie przekracza 1294,40 zł. Wysokość stypendium zależy od poziomu dochodu w rodzinie studenta – im niższy dochód, tym wyższa stawka stypendialna.
  • Stypendia specjalne są dla osób posiadających orzeczony stopień niepełnosprawności. Wysokość stypendium jest uzależniona od dotacji przyznanej naszej uczelni na ten cel.

Dowiedz się więcej na temat wsparcia finansowego dla studentów

Uwaga!

Jeśli jesteś obcokrajowcem, możesz ubiegać się o stypendium dla kandydatów z zagranicy. Sprawdź szczegóły

Inne formy wsparcia

Skorzystaj z preferencyjnych kredytów

W ramach rządowego programu pomocy materialnej studenci mogą otrzymać kredyt na pokrycie kosztów nauki udzielany na preferencyjnych warunkach, takich jak: niskie oprocentowanie, odroczona spłata na dwa lata od ukończenia studiów, a także możliwość umorzenia części lub całości pożyczki.

Sprawdź, jak uzyskać kredyt

Umów się na konsultację

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania dotyczące rekrutacji na studia, programu kształcenia, opłat i stypendiów.
Zapraszamy na indywidualną rozmowę z naszym specjalistą.
Wybierz dogodny termin spotkania

Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo:
tel. +48 22 103 26 30
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zostańmy w kontakcie

Nie wiesz jeszcze, jakie studia wybrać, ale chcesz wiedzieć więcej na temat wzornictwa w School of Form? Wypełnij formularz, aby być na bieżąco.