Na czym polega
egzamin

Aby dostać się do School of Form nie musisz zdawać egzaminów praktycznych. Egzamin na kierunek wzornictwo ma formę rozmowy na podstawie przesłanego wcześniej portfolio. Rozmowy odbywają się zdalnie za pośrednictwem Google Meet.

iStock

Dopuszczenie do egzaminu

Kto może podejść do egzaminu

Na egzamin zapraszamy osoby, których portfolio zostało ocenione przez komisję na co najmniej 25 punktów. Maksymalna liczba punktów do zdobycia wynosi 40.

O co chodzi z tym portfolio

Chociaż słowo portfolio brzmi poważnie i przywodzi na myśl opasłą teczkę z artystycznymi pracami na akademickim poziomie – nie o to nam chodzi!

Zobacz jak przygotować portfolio

Przebieg egzaminu

Jak wygląda sam egzamin

Podczas spotkania z komisją porozmawiamy o twoim portfolio. Zapytamy pewnie, czym się interesujesz, skąd taki a nie inny dobór prac i dlaczego chcesz u nas studiować. Chcemy cię lepiej poznać i dowiedzieć się, czego od nas oczekujesz.

Jeśli jesteś cudzoziemcem i nie posiadasz odpowiedniego certyfikatu językowego, na egzaminie będzie obecny lektor, który zweryfikuje twój poziom języka.

Terminy egzaminów

Kiedy odbywają się egzaminy

Na dwa dni przed terminem wskazanym w harmonogramie Biuro Rekrutacji poinformuje cię o szczegółach dotyczących egzaminu. Godzina i link do spotkania z komisją będą widoczne w formularzu rekrutacyjnym na twoim koncie kandydata.
Harmonogram rekrutacji

Już dzisiaj możesz sprawdzić, w jakich terminach będziemy przeprowadzali najbliższą rekrutację.

Sprawdź terminy

Wyniki egzaminów

Kiedy i w jakiej formie ogłaszane są wyniki

O wynikach egzaminu zostaniesz poinformowany w formularzu rekrutacyjnym w ciągu 5 dni roboczych od daty egzaminu. W przypadku pozytywnego wyniku rozmowy otrzymasz skierowanie do lekarza medycyny pracy oraz informację dotyczącą dalszych kroków rekrutacji.

Pozytywnie złożony egzamin rekrutacyjny nie gwarantuje przyjęcia na studia. Dlatego najlepiej zaraz po uzyskaniu informacji o wyniku egzaminu zadbaj o dopełnienie wszystkich formalności.

Umów się na konsultację

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania dotyczące rekrutacji na studia, programu kształcenia, opłat i stypendiów.
Zapraszamy na indywidualną rozmowę z naszym specjalistą.
Wybierz dogodny termin spotkania

Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo:
tel. +48 22 103 26 30
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zostańmy w kontakcie

Nie wiesz jeszcze, jakie studia wybrać, ale chcesz wiedzieć więcej na temat wzornictwa w School of Form? Wypełnij formularz, aby być na bieżąco.