Data publikacji: 31 maja 2024

Warsztat dla kandydatów na studia w School of Form

Informacje dla kandydatów
Marta Kwiatek

Już 13 czerwca 2024 r. School of Form organizuje warsztaty skierowane do przyszłych kandydatów na studia, oferując cenne wskazówki dotyczące rekrutacji na kierunek wzornictwo. Kluczowym etapem procesu rekrutacyjnego jest egzamin, który obejmuje rozmowę kwalifikacyjną opartą na przygotowanym portfolio.

Gdzie
Kiedy
13 czerwca 2024, 18:00
Zapisz się
Grafika promująca warsztaty. Przedstawia kule, które można otworzyć i schować w nich mały przedmiot, na przykład figurkę Lego.
Materiały School of Form

Co powinno zawierać portfolio?

Starannie przygotowane portfolio stanowi kluczowy element procesu rekrutacji na School of Form. Kandydatki i kandydaci powinni zadbać o różnorodność projektów, prezentując w nim nie tylko swoją kreatywność, ale również umiejętność myślenia projektowego. Ważnym aspektem jest także dbałość o kwestie techniczne, które sprawiają, że portfolio jest czytelne i profesjonalne.

Podczas nadchodzących warsztatów prowadząca, Marta Kwiatek, opowie, jak odpowiednio przygotować się do rozmowy egzaminacyjnej. Dowiesz się, jakie elementy są kluczowe podczas rozmowy i zdobędziesz cenne wskazówki od doświadczonego zespołu School of Form.

Informacje o wydarzeniu

Gdzie