School of Form

ŁAWKI NA DZIEDZINIEC UNIWERSYTETU SWPS

Celem zajęć, pod kierownictwem Joli Starzak, Jarosława Hulbója i Mateusza Halawy, było zapoznanie studentów z praktycznym wymiarem zawodu projektanta i przeprowadzenie ich przez cały proces projektowy: począwszy od spotkania z klientem, zbadania jego potrzeb, pracy nad ideą (koncepcją projektową), prezentacji pomysłów, aż do etapu wykonawczego projektu i przygotowania dokumentacji technicznej. Dzięki temu studenci mogli się przekonać jak przełożyć swoje pomysły i rysunki projektowe na materialne obiekty i jak przebiega proces wykonywania gotowych mebli. Efektem zajęć jest konkretny obiekt – zestaw mebli miejskich dedykowany przestrzeni Dziedzińca SWPS w Warszawie, który przekazaliśmy w maju 2016 roku.

MG 5684

MG 5710