Data publikacji: 1 marca 2024

Bartosz Grześkowiak
Marta Kwiatek
Megi Malinowska

School of Form kontynuuje cykl spotkań dedykowanych kandydatom na studia, oferując cenne wskazówki dotyczące rekrutacji na kierunek wzornictwo. Jednym z kluczowych etapów rekrutacji jest egzamin, który obejmuje rozmowę opartą na przygotowanym portfolio.

Gdzie
Warszawa i online
Kiedy
8 maja 2024, 17:00

Co powinno zawierać portfolio?

Starannie przygotowane portfolio stanowi kluczowy element procesu rekrutacji na School of Form. Kandydatki i kandydaci powinni zadbać o różnorodność projektów, prezentując w nim nie tylko swoją kreatywność, ale również umiejętność myślenia projektowego. Ważnym aspektem jest także dbałość o kwestie techniczne, które sprawiają, że portfolio jest czytelne i profesjonalne.

Podczas nadchodzących warsztatów, nasi prowadzący skupią się na tym, jak odpowiednio przygotować się do rozmowy egzaminacyjnej. Dowiesz się, jakie elementy są kluczowe podczas rozmowy i zdobędziesz cenne wskazówki od doświadczonego zespołu School of Form.

• Spotkanie stacjonarne: Jak stworzyć portfolio?
  • 13 marca 2024 r., godz. 15.30-17.00 i 17.15-18.45. Sala N227.

Prowadzący: Bartosz Grześkowiak

• Spotkanie online: Jak stworzyć portfolio?
  • 3 kwietnia 2024 r., godz. 17.00.

Prowadząca: Marta Kwiatek

• Spotkanie online: Jak stworzyć portfolio?
  • 8 maja 2024 r., godz. 17.00.

Prowadząca: Megi Malinowska

Informacje o wydarzeniu