School of Form

monika wietrzynska smallp.o. dyrektor operacyjnej School of Form

Socjolog, w latach 2011-2015 dyrektor wydarzenia arena DESIGN (organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie). Prelegent podczas konferencji dotyczącej polskiej branży meblarskiej na targach Maison&Objet w Paryżu w 2013 roku, panelistka podczas VIII edycji międzynarodowej konferencji „Innowacyjność i kreatywność w gospodarce. Wzornictwo w strategii firmy”, organizowanej przez Urząd Patentowy RP. Opiekun merytoryczny wystawy „Sukces dobrze zaprojektowany", zorganizowanej z okazji II Powszechnej Wystawy Krajowej „Konkurencyjna Polska 1989-2014”, nad którą honorowy patronat objął Prezydent RP Bronisław Komorowski. Koordynator i opiekun merytoryczny konkursu i wystawy ECO DESIGN, przygotowanej na zlecenie Ministerstwa Środowiska; od maja 2016 roku pełni obowiązki dyrektora operacyjnego School of Form.